İstanbul
İstanbul
Ankara
+90 545 261 07 10 Profesör Turan Güneş Cd. No: 171/1 Zeytinburnu, İSTANBUL
+90 532 015 97 16 Ankara Keresteciler Sanayi Sitesi, 3.Cadde, D.No:12 Kahramankazan, ANKARA

Parsiyel Yük Taşımacılık

Parsiyel Yük Taşımacılık

Taşınmak isteyen, nakliyat firması arayan müşteriler bazen parsiyel yük taşımacılık hizmetinden yararlanmak isteyebilir. Çünkü bazen müşteriler, eşyalarının tamamını değil de bir kısmını ya da birkaçını taşımak isteyebilir. Örneğin piyano taşımacılığı yapılacaksa, parsiyel yük taşımacılığı hizmetinden yararlanılmaktadır. Parça eşya taşıma hizmeti olarak da geçmekte olan bu hizmetimiz diğer hizmetlerimize göre daha ekonomik olmaktadır. Aynı güzergahta başka bir müşterinin eşyalarını taşımakta, götürmekteysek, sizin eşyalarınızı da onların eşyaları ile birlikte götürdüğümüz için daha uygun bir fiyata gelmektedir.

Parsiyel yük taşımacılığı hizmetimizde, aynı güzergahta bulunan birbirinden farklı müşterilerimizin eşyalarını aynı araçlarımıza koyup birlikte taşıyoruz. Türkiye’nin her yerine de bu hizmetimizi vermekteyiz.

Parsiyel Yük Taşımacılığı Hesaplamaları

Taşınacak olan yükün ağırlığı ile birlikte hacmi de önemlidir. Parsiyel yük taşımacılığı hizmetimizde hesaplamalarımız; metreküp ve ağırlık birimleri üzerinden yapılır. Karayolu araçlarını kullanarak verdiğimiz bu hizmette, yükleme işlemlerini depolarımızdan ya da kapıdan yapmaktayız. Dağıtıma ondan sonra geçiyoruz.

Yüklerinizin araçlarımıza yüklenişini ve indirilişini hassas ve dikkatle takip ediyoruz, zarar görmemesi için özen gösteriyoruz. Böylelikle olası zararların önüne geçiyoruz, özellikle de hafif yüklerinizi, eşyalarınızı taşımada müşterilerimize maliyet ve transit süresinde avantaj sağlıyoruz.

Gösterdiğimiz çaba ve dikkatimiz sayesinde, kurulduğumuz günden bugüne birçok firma tarafından tercih edilir hale geldik. Sizlere güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet sunuyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bugüne, gösterdiğimiz titizlik ve iş disiplinimizle, geçmişten gelen bilgi birikimi ve deneyimlerimizle, tecrübemizle, işimizi en doğru şekilde; hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde profesyonelce yapıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir ve bizden memnun kalmanız bizim temel ilkelerimizdendir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kurulduğumuz günden bugüne, her şeyden önce müşteri memnuniyetine son derece önem verir, müşterilerimizi dikkatle dinler, istediklerini yerine getirmeye çalışırız. Biz inanıyoruz ki, işinizi doğru ve düzgün, dürüstçe yaparsanız, hem müşterilerinize hem de kendinize saygı göstermiş olursunuz.

Yalnızca kendimizi değil, ülkemizi de düşünmekteyiz. Biz ülkemiz için çalışırız sloganıyla çıktığımız yolda, ülke ekonomisini canlı tutmaya çalışıyoruz.

Parsiyel Yük Taşımacılığı hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Parsiyel Yük Taşımacılık - Can Nakliyat
parsiyel parça taşıma
Parsiyel Yük Taşımacılığı - Can Nakliyat
parsiyel parça taşıma cannakliyatt
Parsiyel Yük Taşıma - Can Nakliyat
İletişime Geç
İletişime Geç
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?