İletişim

Bizimle İrtibata Geçin

Kurumsal İletişim Hizmetleri

Can Nakliyat firması olarak, 1995 yılından beri nakliyat sektöründe; siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en iyi ve en güvenilir hizmeti vermeye çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetler: Evden eve nakliye, şehirler arası nakliyat, parsiyel yük taşımacılık, nakliye ambarı, ofis büro taşımacılığı, paketleme depolama, şehir içi ve şehirler arası nakliyat gibi tüm nakliyat hizmetlerini sunmaktayız. Detaylı bilgi için bizimle +90 545 261 07 10 veya +90 532 015 97 16 numaraları üzerinden iletişim kurabilir, info@cannakliyatt.net üzerinden mail yollayabilirsiniz.

25 Yıllık Tecrübe

Kurulduğumuz günden bugüne 1995 yılından beri, müşterilerimizin memnuniyetine son derece önem veririz, sizlerin bizden memnun kalmanız, bize güvenmeniz bizim temel değerlerimizdendir.

Misyonumuz

Bize emanet ettiğiniz eşyalarınızı, yüklerinizi veya ürünlerinizi, güvenli bir şekilde ve belirttiğiniz zamanda, belirttiğiniz adrese taşıyoruz. Nakliyat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak, tüm nakliye hizmetleri sürecinde yanınızdayız.

Vizyonumuz

Köklü geçmişimizle birlikte edindiğimiz tecrübeyle, dünyada taşımacılık ve nakliyat sektörünün önünde gelen markalar arasında olmak ve Türkiye’nin vazgeçilmezi olmak.

Tutumlarımız

1995 yılından beri yaptığımız nakliye hizmetlerinde, BİZ ÜLKEMİZ İÇİN ÇALIŞIRIZ sloganımızla çıktığımız bu nakliyat sektöründe, müşterilerimize karşı saygılı, insancıl, samimi ve güvenle yaklaşırız. Temel Değerlerimizden biri olan güvenilirlik ile müşterimizin bize güvenmesini isteriz; bu da bizden memnun kalmasıyla olur. Biliyoruz ki; eğer işimizi dürüst yaparsak, insanlar bize güvenir. Karşılıklı saygı çerçevesinden hiçbir zaman ödün vermeyip, hiçbir zaman da sorumluluk almaktan kaçınmadık.

Telefon

+90 545 261 07 10

 +90 532 015 97 16

Mail

info@cannakliyatt.net

Adres

Yeşiltepe Mahallesi, 24 Aralık Sokak, No:4-6 Daire:2 Zeytinburnu, İSTANBUL

Ankara Keresteciler Sanayi Sitesi, 3.Cadde, D.No:12 Kahramankazan, ANKARA

Bizimle İletişime Geçin