İstanbul
İstanbul
Ankara
+90 545 261 07 10 Profesör Turan Güneş Cd. No: 171/1 Zeytinburnu, İSTANBUL
+90 532 015 97 16 Ankara Keresteciler Sanayi Sitesi, 3.Cadde, D.No:12 Kahramankazan, ANKARA

İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılık

İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılık

Nakliyat firması arayan müşteriler bazen parsiyel yük taşımacılığı hizmetinden yararlanmak isteyebilir. Çünkü bazen müşteriler, eşyalarının tamamını değil de bir kısmını ya da birkaçını taşımak isteyebilir. Parça eşya taşıma hizmeti olarak da geçmekte olan İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılık hizmetimiz diğer hizmetlerimize göre daha ekonomik olmaktadır. Aynı güzergahta başka bir müşterinin eşyalarını taşımakta, götürmekteysek, sizin eşyalarınızı da onların eşyaları ile birlikte götürdüğümüz için daha uygun bir fiyata gelmektedir.

Parsiyel yük taşımacılığı hizmetimizde, aynı güzergahta bulunan birbirinden farklı müşterilerimizin eşyalarını aynı araçlarımıza koyup birlikte taşıyoruz. Türkiye’nin her yerine hizmetimizi vermekteyiz.

İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel eşya taşıdığımız bir güzergâh olan İstanbul-Ankara, Ankara-İstanbul arası parsiyel yük taşımaktayız, bu yol güzergâhındaki şehirlere de yüklerinizi götürmekteyiz.

İstanbul Ankara Parsiyel Taşıma hizmetimizde yalnızca iki şehir arasında değil, iki şehir içinde de parsiyel taşıma yapmaktayız. Ankara parsiyel taşıma ve İstanbul içi parsiyel taşıma hizmetimizdedir.

İstanbul Ankara Parsiyel Taşıma Hesaplamaları

Taşınacak olan yükün ağırlığı ile birlikte hacmi de önemlidir. İstanbul Ankara Parsiyel Taşıma hizmetimizde hesaplamalarımız; metreküp ve ağırlık birimleri ve gidecek yol/km üzerinden yapılır. Karayolu araçlarını kullanarak verdiğimiz bu hizmette, yükleme işlemlerini depolarımızdan ya da kapıdan yapmaktayız. Dağıtıma ondan sonra geçiyoruz.

Yüklerinizin araçlarımıza yüklenişini ve indirilişini hassas ve dikkatle takip ediyoruz, zarar görmemesi için özen gösteriyoruz. Böylelikle olası zararların önüne geçiyoruz, özellikle de hafif yüklerinizi, eşyalarınızı taşımada müşterilerimize maliyet ve transit süresinde avantaj sağlıyoruz.

Gösterdiğimiz çaba ve dikkatimiz sayesinde, İstanbul Ankara Parsiyel Taşıma hizmetinde kurulduğumuz günden bugüne birçok firma tarafından tercih edilir hale geldik. Sizlere güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet sunuyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bugüne, gösterdiğimiz titizlik ve iş disiplinimizle, geçmişten gelen bilgi birikimi ve deneyimlerimizle, tecrübemizle, işimizi en doğru şekilde; hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde profesyonelce yapıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir ve bizden memnun kalmanız bizim temel ilkelerimizdendir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ankara nakliye ve taşımacılık hizmeti veren firmamız, geniş taşımacılık potansiyeliyle parsiyel yük ve eşya taşıma konusunda sizlere nakliye çözümleri sunmaktadır. Paletli ve kargo firmalarının yüksek fiyata taşıdığı yükleri, biz parsiyel olarak Ankara’ya çok daha uygun fiyatlara taşımaktayız.

İstanbul – Ankara arası nakliye ve taşıma, parsiyel yük eşya taşımacılıkta uzman olan Can Nakliyat, parça eşya taşıma konusunda da sizlere kolaylık sağlar. Günümüzdeki nakliye koşullarına göre kendini her geçen gün geliştiren ve güncel tutan firmamız, İstanbul’da ve Ankara’da da aynı güzergah üzerindeki birden fazla müşterinin parça eşyasını, parsiyel eşyasını evinden yükleyerek Ankara’ya veya İstanbul’a sevk etmesini sağlamaktadır. Sizde Ankara veya İstanbul’a parça eşyanızı taşıtmak istiyorsanız, bize ulaşın.

İstanbul Ankara Parsiyel Taşıma hizmetimiz gibi diğer tüm hizmetlerimizde de kurulduğumuz günden bugüne, her şeyden önce müşteri memnuniyetine son derece önem veririz, müşterilerimizi dikkatle dinler, istediklerini yerine getirmeye çalışırız. Biz inanıyoruz ki, işinizi doğru ve düzgün, dürüstçe yaparsanız hem müşterilerinize hem de kendinize saygı göstermiş olursunuz.

Yalnızca kendimizi değil, ülkemizi de düşünmekteyiz. Ülkemiz için çalışıyoruz sloganıyla çıktığımız bu yolda, ülke ekonomisini canlı tutmaya çalışıyoruz.

İstanbul Ankara Parsiyel Taşıma hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: ankara ambarı, istanbul ankara arası nakliye, istanbul ankara arası parsiyel taşıma, istanbul ankara arası nakliyat, istanbul ankara ambarı, istanbul ambarı, istanbul ankara parça eşya taşıma, ankara istanbul parçaeşya taşıma, ankara istanbul nakliyeci, ankara istanbul nakliye fiyatları, istanbul ankara nakliyat ambarı, ankara evden eve nakliye, ankara evden eve nakliyat, ankara evden eve taşıma, ankara parsiyel taşıma, ankara parça eşya taşıma, ankara parça eşya nakliye

İstanbul Ankara Parsiyel Taşıma - Can Nakliyat
İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılık - Can Nakliyat
Parsiyel Yük Taşımacılık - Can Nakliyat
istanbul ankara parsiyel taşımacılık parça taşıma
parsiyel parça taşıma cannakliyatt
evden eve nakliye nakliyat
İletişime Geç
İletişime Geç
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?