İstanbul
İstanbul
Ankara
+90 545 261 07 10 Profesör Turan Güneş Cd. No: 171/1 Zeytinburnu, İSTANBUL
+90 532 015 97 16 Ankara Keresteciler Sanayi Sitesi, 3.Cadde, D.No:12 Kahramankazan, ANKARA

İstanbul Ankara Nakliye

İstanbul Ankara Nakliye

İstanbul’dan Ankara’ya ya da Ankara’dan İstanbul’a veya iki şehir arasındaki güzergahta, iki şehre yakın şehirlerden birine eşya taşımak isteyen, güvenilir nakliyat firması arayanlar için, geçmişten aldığımız bilgi birikimi ve tecrübemizle, profesyonel şoförlerimizle İstanbul Ankara Nakliye hizmetini vermekteyiz.

Eşya veya yükleriniz taşınırken, güvenli bir şekilde zarar görmeyecek şekilde taşınması gerekmektedir. Eşyalarınızın ömrünün kısalmaması için de doğru bir şekilde paketlenmesi, ambalajlanması gerekir.

İstanbul Ankara Nakliye hizmetimizde, firmamız İstanbul’dan Ankara’ya ve Ankara bölgesinden Ankara’ya yakın olan tüm şehirlerde; evden eve nakliyat, parça ve parsiyel yük nakliyesi, komple yük taşıma, malzeme nakliyesi, piyano taşıma, para kasası nakliyesi, parça ev eşyası taşıma, şehir içi ve şehirler arası taşıma, paketleme depolama, nakliye ambarı ve ofis büro taşıma gibi nakliyat hizmetleri vermektedir.

Eşyalarınızın güvenli taşınması için özel ambalaj malzemeleri kullanıyoruz, doğru ve güvenli bir şekilde paketlemesini yapıyoruz, kolilere ve ambalajlara yerleştiriyoruz.

Nakliye Taşıma Hesaplamaları

Eşyalarınızın, yükün ağırlığı ve hacminin yanı sıra km/yol üzerinden fiyatlar belirlenir, fiyatlar arasında farklılık olabilir. Yüklerinizi karayolu araçlarımıza ya kapınızdan ya da depolarımızdan yapmaktayız. Yüklerinizin araçlarımıza yüklenişini ve indirilişini hassas bir şekilde ve dikkatlice takip ediyoruz, zarar görmemesi için de özen gösteriyor, önlemimizi alıyoruz.

Gösterdiğimiz çaba ve dikkatimiz sayesinde, İstanbul Ankara Nakliye taşıma hizmetinde kurulduğumuz günden bugüne birçok firma tarafından tercih edilir hale geldik. Sizlere güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet sunuyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bugüne, gösterdiğimiz titizlik ve iş disiplinimizle, geçmişten gelen bilgi birikimi ve deneyimlerimizle, tecrübemizle, işimizi en doğru şekilde; hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde profesyonelce yapıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir ve bizden memnun kalmanız bizim temel ilkelerimizdendir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ankara nakliye ve taşımacılık hizmeti veren firmamız, geniş taşımacılık potansiyeliyle parsiyel yük ve eşya taşıma konusunda sizlere nakliye çözümleri sunmaktadır. Paletli ve kargo firmalarının yüksek fiyata taşıdığı yükleri, biz parsiyel olarak Ankara’ya çok daha uygun fiyatlara taşımaktayız.

İstanbul – Ankara arası nakliye ve taşıma, parsiyel yük eşya taşımacılıkta uzman olan Can Nakliyat, parça eşya taşıma konusunda da sizlere kolaylık sağlar. Günümüzdeki nakliye koşullarına göre kendini her geçen gün geliştiren ve güncel tutan firmamız, İstanbul’da ve Ankara’da da aynı güzergah üzerindeki birden fazla müşterinin parça eşyasını, parsiyel eşyasını evinden yükleyerek Ankara’ya veya İstanbul’a sevk etmesini sağlamaktadır. Sizde Ankara veya İstanbul’a parça eşyanızı taşıtmak istiyorsanız, bize ulaşın.

İstanbul Ankara Nakliyat hizmetimiz gibi diğer tüm hizmetlerimizde de kurulduğumuz günden bugüne, her şeyden önce müşteri memnuniyetine son derece önem veririz, müşterilerimizi dikkatle dinler, istediklerini yerine getirmeye çalışırız. Biz inanıyoruz ki, işinizi doğru ve düzgün, dürüstçe yaparsanız hem müşterilerinize hem de kendinize saygı göstermiş olursunuz.

Yalnızca kendimizi değil, ülkemizi de düşünmekteyiz. Ülkemiz için çalışıyoruz sloganıyla çıktığımız bu yolda, ülke ekonomisini canlı tutmaya çalışıyoruz.

İstanbul Ankara Nakliyat hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: ankara ambarı,  istanbul ankara arası parsiyel taşıma, istanbul ankara arası nakliyat, istanbul ankara ambarı, istanbul ambarı, istanbul ankara parça eşya taşıma, ankara istanbul parçaeşya taşıma, ankara istanbul nakliyeci, ankara istanbul nakliyeci fiyatları, istanbul ankara nakliyat ambarı, ankara evden eve nakliye, ankara evden eve nakliyat, ankara evden eve taşıma, ankara parsiyel taşıma, ankara parça eşya taşıma, ankara parça eşya nakliye

İstanbul Ankara Nakliyat - Can Nakliyat
istanbul ankara ankara istanbul nakliye nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat - Can Nakliyat
istanbul ankara ankara istanbul nakliye nakliyat taşıma
Sehirler Arasi Nakliye-Can Nakliyat
istanbul ankara ankara istanbul nakliye nakliyat taşımacılık
İletişime Geç
İletişime Geç
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?