İstanbul
İstanbul
Ankara
+90 545 261 07 10 Profesör Turan Güneş Cd. No: 171/1 Zeytinburnu, İSTANBUL
+90 532 015 97 16 Ankara Keresteciler Sanayi Sitesi, 3.Cadde, D.No:12 Kahramankazan, ANKARA

Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye, bir evden başka bir eve eşya taşınması hizmetine denir. İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin her ilinde evden eve nakliye, evden eve nakliye hizmetini vermekteyiz. Eşyalarınızı, bir ilçeden başka bir ilçeye ya da bir ilçenin bir mahallesinden başka bir mahallesine, bir konuta, bir ofise eşyalarınızı güvenle ve zamanında ekonomik bir fiyata taşıyoruz. Dilerseniz uygun bir fiyata eşyalarınıza sigorta da yapıyoruz.

Günümüzün büyük problemlerden birisi de, bir evden başka bir eve taşınırken, eşyaların güvenli bir şekilde zarar görmeden taşınmasıdır. Uzun süren bu taşıma işlemlerinde, sabırlı olmak önemli bir kaide taşımaktadır. Acele edip eşyaların zarar görmesinden uzak durulmalıdır. Eşyaların doğru bir şekilde paketlenmesi ve taşınırken zarar görmemesi için de sigortalanması gerekir. Tüm bu evden eve taşıma hizmetleri için yanınızdayız. Süreç boyunca da tecrübemizle fark yaratırız.

Yeni ev alan ev sahipleri, bir evden başka bir eve taşınan kiracılar, başka bir eve taşınmak isteyenler, işyerini taşımak zorunda kalan, eğitim nedeniyle yer değiştirmek zorunda kalanlar bu taşıma süreçlerinde zorluk çekmektedir. Eşyaların güvenli bir şekilde tek tek paketlenip, kolilere yerleştirilmesi, ambalajlanması ve taşınma süreci için güvenilir bir nakliyat firması bulma, bulduktan sonra eşyaların taşınma sürecini takip etmesi, eşyaların zarar görmediğinden emin olmak, yeni yere taşınıp oraya yerleştirilmesi, bazen uzun ve yorucu bir süreç olmaktadır. Çalışan bir kişinin eşyalarının taşınması da uzun süre alabilir.

Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra da işyerini taşımak zorunda kalan, ofis veya bürosunu taşımak için nakliyat firması arayanlar için de hizmet vermekteyiz.

İş dünyasında hem işlerin aksamaması hem de bir taraftan eşyalarınızın taşınması gerekebilir, genellikle izin günlerinde veya tatillerde işyerleri taşınmayı tercih ederler, zorunlu bir nakliyat ve hızlıca olması gerekiyorsa, ofis ve büronuzdaki tüm eşyaları paketleyip sizin için taşıyoruz ki böylelikle de işleriniz aksamış olmuyor.

Evden eve nakliyat hizmetimizi almak isteyenlerin, eşyalarını bir evden başka bir eve nakil ettirmek isteyenlerin ve nakliyat firmasının da dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Evden eve nakliyat yapılmadan önce, hangi gün ve hangi saatlerde eşyaların taşınacağının bilgisi doğru bir şekilde nakliyat firmasına iletilmelidir. Ondan sonra eşyalarınızın zarar görüp kullanım süresinin, ömrünün azalmaması için doğru bir şekilde paketlenmesi, ambalajlanması ve kolilere konulması yerleştirilmelidir. Doğru ve güvenli bir şekilde bu işlemlerin yapılması için nakliye firmasına bırakmanızda fayda var.

Ondan sonra, eşyalar araçlara taşınırken, dikkatli bir şekilde taşınması gerekir, bazen müşteriler kendileri taşımak isteyip eşyalara zarar verebilmektedir. Bu yüzden evden eve nakliye, evden eve nakliyat hizmetlerinde işleri nakliyat firmasına bırakmakta fayda var.

Evden eve nakliyat, evden eve nakliye hizmetimizi almak isteyenler, bizimle iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

evden eve nakliyat, evden eve nakliye
evden eve nakliye nakliyat
evden eve nakliyat, evden eve nakliye
evden eve nakliye cannakliyat
evden eve nakliyat, evden eve nakliye
İletişime Geç
İletişime Geç
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?