İstanbul
İstanbul
Ankara
+90 545 261 07 10 Profesör Turan Güneş Cd. No: 171/1 Zeytinburnu, İSTANBUL
+90 532 015 97 16 Ankara Keresteciler Sanayi Sitesi, 3.Cadde, D.No:12 Kahramankazan, ANKARA

Hakkımızda

Evden Eve Taşımacılık

CAN NAKLİYAT AMBAR VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliye Taşımacılık Hizmeti

Şirketimiz 1995 yılında Gazi Can tarafından kuruldu. Zeytinburnu merkezli iş yerimiz, şehir içi ve şehirler arası olmak üzere evden eve nakliye, parsiyel yük taşımacılığı, paketleme-depolama, nakliye ambarı ve ofis-büro taşımacılığı gibi lojistik hizmetleri vermektedir. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Nakliye Ambarı - Can Nakliyat
Can Nakliyat 25 Yıllık Tecrübesiyle Hizmetinizde
Kurumsal Bilgi | CAN NAKLİYAT

25 Yıllık Tecrübemizle
Hizmet Vermekteyiz

Kurulduğumuz günden bugüne 1995 yılından beri, müşterilerimizin memnuniyetine son derece önem veririz, sizlerin bizden memnun kalmanız, bize güvenmeniz bizim temel değerlerimizdendir.

Misyonumuz

Bize emanet ettiğiniz eşyalarınızı, yüklerinizi veya ürünlerinizi, güvenli bir şekilde ve belirttiğiniz zamanda, belirttiğiniz adrese taşıyoruz. Nakliyat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak, tüm nakliye hizmetleri sürecinde yanınızdayız.

Vizyonumuz

Köklü geçmişimizle birlikte edindiğimiz tecrübeyle, dünyada taşımacılık ve nakliyat sektörünün önünde gelen markalar arasında olmak ve Türkiye’nin vazgeçilmezi olmak.

Tutumlarımız

1995 yılından beri yaptığımız nakliye hizmetlerinde, BİZ ÜLKEMİZ İÇİN ÇALIŞIRIZ sloganımızla çıktığımız bu nakliyat sektöründe, müşterilerimize karşı saygılı, insancıl, samimi ve güvenle yaklaşırız. Temel Değerlerimizden biri olan güvenilirlik ile müşterimizin bize güvenmesini isteriz; bu da bizden memnun kalmasıyla olur. Biliyoruz ki; eğer işimizi dürüst yaparsak, insanlar bize güvenir. Karşılıklı saygı çerçevesinden hiçbir zaman ödün vermeyip, hiçbir zaman da sorumluluk almaktan kaçınmadık.

Verdiğimiz Hizmetler | CAN NAKLİYAT

Neler yapıyoruz ve bizden neler bekleyebilirsiniz?

Evden Eve Nakliye100%
Şehirler Arası Nakliyat100%
Parsiyel Yük Taşımacılığı100%
Nakliye Ambarı100%
Ofis Büro Taşımacılığı100%
Can Nakliyat Taşımacılık Neler Yapıyoruz?

Ücretsiz Fiyat Sor

Türkiye’nin dört bir yanında, şehirler arası yollarda, eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşıyoruz, zamanında adrese teslim ediyoruz.

İletişime Geç
İletişime Geç
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?