İstanbul
İstanbul
Ankara
+90 545 261 07 10 Profesör Turan Güneş Cd. No: 171/1 Zeytinburnu, İSTANBUL
+90 532 015 97 16 Ankara Keresteciler Sanayi Sitesi, 3.Cadde, D.No:12 Kahramankazan, ANKARA

İstanbul Ambar

İstanbul Ambar

Eşyalarınızı güvenle taşımamızın yanında İstanbul Ambar hizmetini de vermekteyiz. Müşterilerimizin bize güvenmesi ve karşılıklı güven eşliğinde işimizi en doğru şekilde yapmak, temel ilkelerimizdendir. İnanıyoruz ki, geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübelerimizle sizlere en doğru ve en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görür, sahip çıkarız. En ekonomik fiyatlarla da yardımcı olmaya çalışırız.

Ambar Nedir?

Yük taşıma araçlarının; yükleme, boşaltma ve aktarma yaptıkları yere nakliye ambarı denir. Ambarlarda araçlar bekler, araçlar arasında haberleşme yapılır, yol ve trafik durumu ya da araçların durumu hakkında şoförler birbirleriyle iletişim halinde olur, ondan sonra da ulaşımın sağlanması için, eşyaların yani yüklerin dağıtımının yapılması aşamasına geçilir.

Zahmetli bir süreç olan nakliye ambarı sürecinde hizmetimizi en güvenli bir şekilde vermekteyiz. İstanbul Ambar hizmetimizle, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermeye çalışır; tüm bu süreçte de sorumluluk almaktan kaçınmayız.

Nakliye Ambarı, ülkemizde ekonomik olduğu için tercih edilen bir nakliye hizmetidir. Taşınmasını istediğiniz eşyalarınızı pahalı fiyatlar ödemenize gerek kalmadan, istediğiniz adrese uygun fiyata gönderebilirsiniz. Araçlarımız sürekli farklı şehirlere gidip geldiği için ve bu şehirlerden boş dönmediği için, bu hizmetimiz biraz daha uygun fiyata gelmektedir.

Kargo ile göndermek istediğiniz eşyalarınız bazen içeriği veya boyutlarından dolayı kabul edilmeyebilir, bunun gibi sorunlarla karşılaşmamak için eşyalarınızı ambar hizmeti ile gönderebilirsiniz. Kargo fiyatları ile karşılaştırılırsa daha uyguna geldiği görülecektir.

Örnek Hizmet

Diyelim ki İstanbul’dan Ankara’ya veya İstanbul’dan başka bir şehre yük göndereceksiniz. İstanbul’daki ambar yerlerimizde eşyalarınız bekletilip; İstanbul-Ankara arasında giden, eşya taşıyan araçlarımız, yol üzerinde giderken sizin eşyalarınızı da diğer eşyalarla birlikte taşıyıp, ulaştırmak istediğiniz adrese götürür.

İstanbul Ambar hizmetimize, farklı illere göndereceğiniz eşyalarınızı ambar noktalarımızda toplama ve bekletmek de dahildir. Bu esnada eşyalarınız ambalajlanır ve listelenir. Kiloları tespit edilir; gerekli hesaplar yapılır, hassas cihaz ve eşyalarınız için de özel muhafaza yerlerimiz de bulunmaktadır.

İstanbul Ambar hizmetimiz için bizimle iletişim sayfasından doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Ankara Ambar - Can Nakliyat
Ankara İstanbul Ambar - Can Nakliyat
Depolama - Can Nakliyat
istanbul ambar cannakliyatt
nakliye ambarı ambar nakliyatt
nakliye ambarı ambar
İletişime Geç
İletişime Geç
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?