İstanbul
İstanbul
Ankara
+90 545 261 07 10 Profesör Turan Güneş Cd. No: 171/1 Zeytinburnu, İSTANBUL
+90 532 015 97 16 Ankara Keresteciler Sanayi Sitesi, 3.Cadde, D.No:12 Kahramankazan, ANKARA

Paketleme Depolama

Paketleme Depolama

Paketleme Depolama her ne kadar birlikte kullanılsa da farklı şeylerdir. Birlikte kullanılma nedeni paketleme yapıldıktan sonra bazen eşyaların depolarda bekletilmesi gerekebilir. Şimdi bu hizmetimizi daha detaylı inceleyelim.

Günümüz toplumunda bir yerden bir yere taşınırken; evden eve nakliye, ofisten ofise taşınma, büro taşımacılığı, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliye veya parsiyel yük taşımacılığı gibi nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm bu nakliyat hizmetlerinde ilk başta dikkat edilmesi gereken durum, taşınacak olan eşyaların kullanım süresinin azalmaması için, eşyaların yani yüklerin güvenliğidir. Malzemelerin taşınırken zarar görüp ömrünün kısalmaması için de taşınmadan önce paketlemesinin doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Paketleme, taşınacak olan bir eşyanın kolilere gerekli önlemleri alıp yerleştirilmesi, ambalajlanması veya paketlere koyulmasına denir. Eşyalarınızı taşımadan önce güvenli bir şekilde paketlenmiş olması büyük bir önem arz eder. Bazen nakliye firmalarına değil de kendiniz eşyalarınızı paketlemek isteyebilirsiniz ama işi bilen, profesyonel kişilere bırakmak daha doğru olacaktır. Nakliyat firmasına eşyaların paketlemesini bırakırsanız, daha güvenli olacaktır. Dediğimiz gibi, eşyalarınız taşınırken, ilk başta dikkat edilmesi gereken hudut; doğru bir şekilde paketlenmesidir. Güvenli taşımacılığın en baş ilkesi, eşyalarınızın zarar görmeyecek şekilde paketlendikten sonra taşıma işlemine başlanmasıdır. Ayrıca eşyalarınız kırılabilir eşyalar ise belirtilmesi gerekmektedir.

Depolama

Paketleme Depolama hizmetimizin bir diğer adımı olan Depolama hizmetimiz, paketlenen eşyalarınız bazen yola çıktıktan sonra bazen yola çıkmadan meydana gelebilecek aksi durumlarda depolarımızda bekletilmesi içindir. Örneğin, yeni taşınacağınız yer ile yaptığınız anlaşmanın bozulması, birkaç gün bekletilmesi gerekebilir, ya da iş yerinizdeki eşyalarınızı, ofisinizdeki malzemeleri bir müddet kullanmayacak iseniz veya onun yerine yenisini alacaksanız gibi nedenlerden dolayı eşyalarınız depolarımızda bekletilir. Sonsuza kadar bekletilmeyeceği gibi, belirtilen gün ve tarihte eşyalarınızı geri alıp, hizmetimizden böylelikle de yararlanmış olursunuz.

Bildiğiniz gibi daha çok yer kaplayan eşya ve malzemelerin yerini daha az yer kaplayan, kullanışlı eşyalar aldığı için, elinizde kaba eşyalar kalmış olabilir, onları Paketleme Depolama hizmetimiz adı altında depolarımızda bekletebilirsiniz.

Paketleme Depolama hizmetinde en çok dikkat etmeniz gereken şey, güvenilir bir nakliyat firması ile çalışmanızdır. Geçmişten gelen bilgi birikimi ve deneyimimizle, tecrübemizle sizlere bu hizmeti vermekteyiz. Biliyoruz ki, müşteri memnuniyeti ve güven meselesi her şeyden önemlidir. Sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görür değer veririz.

Paketleme Depolama hizmetimizi almak isteyenler iletişim sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirler.

Paketleme - Can Nakliyat
paketleme depolama cannakliyatt paket
Paketleme Ambalajlama - Can Nakliyat
paketleme depolama cannakliyatt paketleme depo
Depolama - Can Nakliyat
paketleme depolama cannakliyatt paketleme depo paket nakliye
İletişime Geç
İletişime Geç
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?