İstanbul
İstanbul
Ankara
+90 545 261 07 10 Profesör Turan Güneş Cd. No: 171/1 Zeytinburnu, İSTANBUL
+90 532 015 97 16 Ankara Keresteciler Sanayi Sitesi, 3.Cadde, D.No:12 Kahramankazan, ANKARA

Nakliye Ambarı

Nakliye Ambarı

İstanbul’dan Ankara’ya – Ankara’dan İstanbul’a eşyalarınızı güvenle taşımamızın yanında nakliye ambarı hizmetini de vermekteyiz. Müşterilerimizin bize güvenmesi ve karşılıklı güven eşliğinde işimizi en doğru şekilde yapmak, temel ilkelerimizdendir. İnanıyoruz ki, geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübelerimizle sizlere en doğru ve en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görür sahip çıkarız. En ekonomik fiyatlarla da yardımcı olmaya çalışırız.

Nakliye Ambarı Nedir?

Yük taşıma araçlarının; yükleme, boşaltma ve aktarma yaptıkları yere nakliye ambarı denir.  Burada araçlar bekleyip, araçlar arasında haberleşme yapıldığı, trafik durumu ve araçların durumu hakkında şoförlerin birbirleriyle iletişim halinde olduğu, sonra da eşyaların yani yüklerin dağıtımının yapılması aşamasına geçildiği yerlerdir.

Zahmetli bir süreç olan ambar sürecinde hizmetimizi en güvenli bir şekilde vermekteyiz. İstanbul ve Ankara’da ambarlarımız vardır.

Ambar, ülkemizde ekonomik olduğu için tercih edilen bir nakliye hizmetidir. Taşınmasını istediğiniz eşyalarınızı pahalı fiyatlar ödemenize gerek kalmadan, istediğiniz adrese uygun fiyata gönderebilirsiniz. Araçlarımız sürekli farklı şehirlere gidip geldiği için ve bu şehirlerden boş dönmediği için, bu hizmetimiz biraz daha uygun fiyata gelmektedir.

Kargo ile göndermek istediğiniz eşyalarınız bazen içeriği veya boyutlarından dolayı kabul edilmeyebilir, bunun gibi sorunlarla karşılaşmamak için eşyalarınızı ambar hizmeti ile gönderebilirsiniz. Kargo fiyatları ile karşılaştırılırsa daha uyguna gelecektir. Ambar hizmetimize, farklı illere göndereceğiniz eşyalarınızı ambar noktalarımızda toplama ve bekletmek de dahildir. Bu esnada eşyalarınız ambajlanır ve listelenir. Kiloları tespit edilir; gerekli hesaplar yapılır, hassas cihaz ve eşyalarınız için de özel muhafaza yerlerimiz de bulunmaktadır. Tüm nakil yapılacak, nakledilecek eşyalarınızı kendi eşyamız gibi görür değer veririz, başına bir şey gelmesini istemeyiz; o yüzden önlemimizi alır dikkat ederiz, taşırken de zarar görmesinden kaçınırız.

Kurulduğumuz günden bugüne dek, müşteri memnuniyetine çok önem veririz ve her bir müşteri de bizim için çok önemlidir, bu yüzden işimizi doğru dürüst şekilde yaparız. Biliriz ki, kişinin yaptığı işi düzgün yapması kendisine saygı göstermesidir. Bu markalar ve firmalar için de böyledir. İşini düzgün yapmayan firmalar kendilerine saygı göstermiyordur.   

Nakliye Ambarı hizmetimiz için bizimle iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye Ambarı - Can Nakliyat
nakliye ambarı ambar
Ankara İstanbul Ambar - Can Nakliyat
nakliye ambarı ambar nakliyatt
İstanbul Ankara Ambar - Can Nakliyat
İletişime Geç
İletişime Geç
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?